protezy jastrzębie

Uszkodzenie zębów to zawsze duży problem, szczególnie gdy są to zęby stałe.
Całe szczęście, że rozwiązują problem.

Korony w cenie

protezy jastrzębie Dobrze zrobione korony zębowe powinny wytrzymać latami, zanim ulegną ukruszeniu czy innym uszkodzeniom.
Nie jest prawdą, że korony są wieczne, niestety ulegają wszelkim procesom fizycznym i chemicznym przez co tracą swoje właściwości.
Najtwardsze korony ceramiczne wytrzymują średnio 10 lat, jednak często dużo dłużej. Dobry protetyk dobierze nam odpowiedni model korony do naszych potrzeb i trybu życia, ale za dobrego specjalistę trzeba czasem dobrze zapłacić.
Może to odstraszać niektórych klientów, jednak na zdrowiu nie powinno się oszczędzać.

Definicja Implantów

Implanty stomatologiczne (wszczepy śródkostne) ? protezy stosowane w celu odbudowy utraconego uzębienia.
Wykonane są z tytanu, który jest metalem obojętnym dla organizmu i nie ma wpływu na zdrowie.
Implanty stomatologiczne są produkowane w różnych kształtach, wielkościach i mogą mieć różnie modyfikowaną powierzchnię.

Implantologia jest alternatywą dla klasycznych rozwiązań protetycznych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Implanty_stomatologiczne

Braki w uzębieniu i komplikacje

Kiedy warto wykonać protezę z implantem? To pytanie pewnie nurtuje wiele osób, ale mało kto decyduje się pójść z tym do specjalisty. Ludzie obawiają się kosztów związanych z takim leczeniem protetycznym. Co jest błędnym podejściem, ponieważ nieleczone ubytki w zębach mogą powodować nieciekawe skutki uboczne. Wady zgryzu, zmiany zwyrodnieniowe stawu żuchwy i tym podobne skutki nieleczenia ubytków zębowych.

Wystarczy jedna wizyta, aby ustalić ze stomatologiem taktykę postępowania i wyleczyć ubytki, które są najgroźniejsze..

Widok do druku:

protezy jastrzębie