Wynajem jako inwestycja

Dodane: 09-04-2014 08:07
Wynajem jako inwestycja Każda partia startująca w wyborach obiecuje rozwiązanie problemu mieszkań w Polsce. Na czym polega ten problem i czy jest w ogóle wykonalne odgórne rozwiązanie? mieszkania sprzedaż szczecin Problemem jest de facto to, że młodych Polaków zwyczajnie mieszkanie nie stać. Z tego powodu mieszkają z rodzicami, dlatego nie spieszą się z założeniem rodziny, dlatego nie są elastyczni...Każda partia startująca w wyborach obiecuje rozwiązanie problemu mieszkań w Polsce. Na czym polega ten problem i czy jest w ogóle wykonalne odgórne rozwiązanie? mieszkania sprzedaż szczecin

Problemem jest de facto to, że młodych Polaków zwyczajnie mieszkanie nie stać. Z tego powodu mieszkają z rodzicami, dlatego nie spieszą się z założeniem rodziny, dlatego nie są elastyczni i nie wyjeżdżają za pracą.

Ale dlaczego mieszkanie musi być WŁASNE? W sumie nawet nie powinno. Wszyscy wiemy, że wynajem mieszkań na rynku komercyjnym także jest drogi. W każdym razie wychodzi nieznacznie taniej (a czasem nawet drożej) niż rata kredytu hipotecznego. Spowodowane jest to także tym, że często lokale na wynajem to po prostu inwestycja. Ale, z powodu wysokich kosztów zakupu lokali, prawo chroniące najemców, oraz pozostałe wydatki, nie opłaca się być w Polsce rentierem.

Jakiś czas temu politycy zaproponowali projekt zakupu mieszkań na wynajem. Na ten cel ma pójść 5 mld zł. Ale, jak zwykle, program ma mnóstwo wad. I nie cieszy się zbyt dużym poparciem, ani specjalistów, ani społeczeństwa. Na ten temat napiszę więcej w następnym tekście.
Więcej informacji także tutaj mieszkania szczecin sprzedaż W temacie mieszkania szczecin sprzedaż warto poczytać również pozostałe informacje. rynek pierwotny szczecin - to całkiem niezłe Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: rynek pierwotny szczecin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.

© 2019 http://c-in.pl/